line Zatloukače kůlů WRAG
autor: Václav Štursa ml.
publikováno: 11.10.2018

Zatloukače kůlů WRAG

Kvalitní portfolio zatloukačů pro každou práci!

Zatloukače Wrag překonávají svojí výrobní kvalitou, univerzálností použití a spolehlivostí svojí konkurenci. Všechny modely Powerswing pracují pro zajištění velkého dosahu dozadu nebo se alternativně mohou hydraulicky natáčet až o 180 stupňů, aby obshluha mohla pracovat vedle oplocení. To umožňuje práce v těžko přístupnýchrozích, u nepravidelných hranic pozemků a kolem překážek, přičemž stroj zůstává "přátelský pro obsluhu."
Wrag je anglický rodinný podnik, který se již 25 let věnuje vývoji a výrobě zatloukačů kůlů.

více

 
line Zatloukač kůlů Thrift+
autor: Václav Štursa ml.
publikováno: 11.10.2018

Zatloukač kůlů Thrift+

Rozšířená verze klasického Thriftu, umožňuje pracovat s osou zatloukání ještě v druhé rovině. Jednoduchý výkonný farmářský zatloukač kůlů. Max. délka kůlu 3m.
Stroj samostatně volně stojící na třech nožkách, upíná se do zadního tříbodového závěsu traktoru, hydraulicky ovládaný náklon osy zatloukání.
Bezpečnostní prvek, co by destička - pokrývka kůlu, jednoduše, ale účinně zabraňuje poškození kůlů, jako jsou trhliny a třepení na třísky.

více

 
line Zatloukač kůlů Basic
autor: Václav Štursa ml.
publikováno: 11.10.2018

Zatloukač kůlů Basic

Model Basic vychází z modelu Thrift. Je zkonstruován pro malé farmáře, nebo začínající službaře.
Tento model zatloukače má stavebnicovou konstrukci a lze v průběhu času postupně dodávat některé, nebo všechny výbavy jaké si bude zákazník přát.
Součástí základní výbavy je zatloukací deska, která eliminuje praskání a tříštění vrcholů kůlů při zatloukání a zároveň bezpečně přidržuje kůly.

více

 
line Zatloukač kůlů Penna
autor: Václav Štursa ml.
publikováno: 11.10.2018

Zatloukač kůlů Penna

Model Penna je navržen pro provozovatele, kteří nevyžadují otáčecí systém. Má teleskopické boční posouvací ústrojí, jehož vysouváním a zasouváním lze vyrovnávat stožár.
Základní model má manuální nastavení vzpřímené polohy stožáru, ale na přání je k dispozici verze s hydraulickým ustavením stejně jako naklánění stožáru a robustní podpěra.
Modely Penna 200 a Penna 300 se osvědčily jako dobrá volba pro čelní zvedací ramena traktoru a teleskopické manipulátory.

více

 
line Zatloukač kůlů Powerswing DIADEM
autor: Václav Štursa ml.
publikováno: 11.10.2018

Zatloukač kůlů Powerswing DIADEM

Model Diadem vychází s úspěšného univerzálního modelu Commander X. Kombinace hydraulického výložníku a stožáru poskytuje tomuto stroji kompletní rozsah pohybu a to i v okamžiku, kdy budete potřebovat větší sílu a rychlost.
Hydraulické zatloukání pracuje kdekoli v rozsahu 90°, zatloukací systém Powerslide ve spojení s výložníkem umožňuje zatloukači natočení přesně tam, kde je to zapotřebí. Naklánění Powerlift umožňuje práci stožáru kdekoli v rozsahu 360°, což znamená, že můžete stožár vždy uvést do kolmé polohy.

více

 
line Zatloukač kůlů Opus
autor: Václav Štursa ml.
publikováno: 11.10.2018

Zatloukač kůlů Opus

Model Commader Opus má všechny znaky jako model Diadem (mnohostrannost, přesnot a snadné ovládání), také technická stránka stroje, kombinace výložníku a naklánění Powerlift jsou stejné jako u modelu Diadem, ale požadavky na traktor jsou o poznání nížší, kdy postačí trator o výkonu 80 až 100 koní. Stroj je opět vybaven systémem Powerslide, zatloukací deskou a nakláněním Powerlift.

více

 
line Zatloukač kůlů Commander X
autor: Václav Štursa ml.
publikováno: 11.10.2018

Zatloukač kůlů Commander X

Zatloukač kůlů Commander X je navržen přesně pro vaše potřeby, pokud jste profesionálním dodavatelem oplocení, nebo vlastníte rozsáhlé pastevní plochy, ať už s ním budete pracovat v teamu, nebo samostatně.
Profesionalita a všestrannost spočívá především v možnosti využití i v kamenitém a nerovném terénu, v rozsahu 360°, v dostatečně rychlém tempu úderu a s bezpečnostní vychytávkou proti třepení kůlů.
Noha zatloukače může pracovat zcela nezávisle na traktoru.

více

 
line Zatloukač kůlů Hector
autor: Václav Štursa ml.
publikováno: 11.10.2018

Zatloukač kůlů Hector

Zatloukač Hector je speciálně zkonstruován a navržen pro užití v čelních nakladačích, smykem řízených nakladačích, bagrech, teleskopických manipulátorech, kompaktních traktorech a minirypadlech. Součástí dodávky je příslušný držák (uchycení), podle předem specifikovaného stroje.

více

 
Kontakt

BISO SCHRATTENECKER, odštěpný závod

středisko Tišnov, Za mlýnem 1898,
CZ - 666 01 Tišnov,
Czech Republic.

Kontakt: +420 724 980 471, info@biso.eu
NON-STOP náhradní díly: +420 606 183 360
NON-STOP servis: +420 773 747 607

www.bisotisnov.cz

Nabízíme tyto značky BISO New Holland Case IH Steyr Kubota Maschio Gaspardo VIGOLO Kverneland WEAVING STRAUTMANN BARGAM WTC Písečná VAIA STOLL Olimac CIMA Antonio Carraro GOLDONI LaCruz Freilauber Agrofer Spapperi UV Boosting AGROSE KAYHAN SMS Rokycany Sukov Supertino CAST Celikel WRAG PELLENC Krone McConnel